Менторська програма Civic Tech Sisters

До 3 травня триває набір жінок-лідерок у менторську програму Civic Tech Sisters.

Стартував набір учасниць у програму Civic Tech Sisters для жінок в civic tech (технологіях для громадського сектору). Організатори програми — Goethe-Institut, 1991 Open Data Incubator та міжнародна громадська організація betterplace. Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. 

Що таке Civic Tech

Civic Tech, або громадські технології — це технології, спрямовані на покращення відносин між владою та людьми. Це покращення досягається завдяки IT-інструментам для комунікації, прийняття рішень, оптимізації політичних процесів, автоматизації державних послуг тощо. Прикладами таких ініціатив в Україні є Prozorro, «Громадський проект», платформа Dosvit, Opendatabot, YouControl, Patentbot, Штрафи UA та інші.

Також це можуть бути платформи для взаємодії суспільства — як сервіс петицій Change.org, рішення для онлайн-краудфандингу, локальні мережі та форуми місцевих спільнот, сервіси для спільного споживання або продукти, що працюють з державними даними.

Хто може взяти участь в програмі 

Податись на програму у якості учасниці можна як з конкретним продуктом, так і з ідеєю Civic Tech ініціативи. Досвід у секторі громадських технологій не обов’язковий. До участі запрошуються засновниці Civic Tech стартапів та організацій, підприємиці та політичні діячки з інтересом до Civic Tech, активістки та амбасадори галузі громадських технологій.

Усього буде відібрано десять учасниць з України і десять — з Німеччини. Спілкування з менторками відбуватиметься онлайн, тож програма доступна для жительок усіх міст та населених пунктів обох країн.

Таймлайн і технічні деталі

Заявки на участь приймаються до 3 травня, до 23:59 (CEST). Відбір триватиме до 25 травня. 20 кандидаток (по десять українок та німкень), які його пройдуть, отримають листи на пошту.

У червні відбудуться онлайн-зустрічі формату Kick-off Meetings. Далі на учасниць чекає півроку індивідуального розвитку та регулярного спілкування з призначеними менторкою з України або Німеччини, розвитку hard і soft skills, роботи над власним проєктом. Фінальний пітчинг, за попередніми даними, має відбутись восени у Києві. Витрати на дорогу та проживання беруть на себе організатори.

NB: В проєкті беруть участь фахівці з України та Німеччини, офіційною мовою комунікації обрано англійську — від заявок до фінального пітчингу готових проєктів.

Подати заявку

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *